Volby 2013

Výsledky komunálnych volieb 2010 v Moldave n/B

 Voľby do orgánov samosprávy mesta Moldava nad Bodvou (komunálne voľby) sa uskutočnia na základe zákona č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov v sobotu 27. novembra 2010. Na úrovni mesta sa bude voliť primátor a poslanci mestského zastupiteľstva. 


Voľby sa uskutočnia v čase od 7:00 do 20:00

 
 

 

 

Vážení občania mesta Moldava nad Bodvou,

ďakujem Vám za účasť vo voľbách dňa 27.novembra 2010. Ďakujeme Vám za podporu.

Vo voľbách sa ukázalo, že občania mesta si vedia vážiť hodnoty a prácu, ktoré sa vytvorili a vykonala v uplynulom období. Som rád, že sa nám podarilo presvedčiť, že v začatej práci je treba pokračovať a že sme dostali možnosť dokázať, že myšlienky, ktoré sme do nášho volebného programu zahrnuli, budeme vedieť splniť. Nie som rád, že mesto sa rozdelilo na dva tábory. Jeden tábor súčasné vedenie nenávidí, ale druhý - chválabohu ten väčší - fandí súčasnému vedeniu a mesta a dalo mu mandát pokračovať v začatom diele. Aj v mene zvolených poslancov Vám za poverenie a dôveru ďakujem.

Výsledky volieb boli tesnejšie, než hocikedy predtým. Vážim si svojich protikandidátov a chcem im k dosiahnutým výsledkom zablahoželať.

S pozdravom

Ing.István Zachariaš primátor mesta


 

K stiahnutiu

Pripojené média